Oferta dla kontrahenta

Ceny badań ustalane są indywidualnie, w oparciu o profil działalności prowadzonej przez klienta instytucjonalnego.

Standardowo w trakcie współpracy oferujemy Państwu szereg udogodnień w postaci:

 • zamknięty system próżniowy do pobierania krwi wraz ze szkoleniem personelu, skierowania, kody kreskowe
 • odbiór materiału przez naszych kurierów w terminach dogodnych dla państwa
 • wszelkie zestawienia księgowo-rozliczeniowe w formie elektronicznej I papierowej na życzenie
 • wszelkie dokumenty wymagane przez NFZ
 • elektronicznego dostępu do wyników na naszym serwerze (Karta Kontrahenta)
 • nasze punkty pobrań materiału do badań są do dyspozycji Państwa pacjentów ZA DARMO, a wyniki osób korzystających z tych punktów zostaną dostarczone do Państwa przychodni

W ramach umowy współpracy każdy z pracowników tzw. „białego personelu” Państwa przychodni lub gabinetu ma prawo raz do roku do wykonania sobie ZA DARMO podstawowego pakietu badań, tzn. OB, morfologia, badanie ogólne moczu, glukoza, kreatynina, lipidogram, AlAT, AspAT. Otrzymacie Państwo stosowne kupony.

W przypadku chęci podjęcia współpracy prosimy o kontakt z Działem Handlowym, e-mail: dzialhandlowy@vitalabo.com.pl lub tel. 801 002 05052 561 80 50


Spółka Vitalabo – Laboratoria Medyczne działa na rynku usług laboratoryjnym nieprzerwanie od 2003 roku. Nasze usługi skierowane są zarówno do pacjentów indywidualnych, którzy odwiedzają nas w trosce o własne zdrowie, jak również do klientów instytucjonalnych, będących publicznymi lub niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej, szpitalami, gabinetami lekarzy specjalistów i zakładami pracy. Obecnie wykonujemy badania dla ponad 700 placówek. Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie.
Wspólnie poszukujemy najlepszego rozwiązania i takiego kształtu umowy, który gwarantuje 100% satysfakcję obu stronom

Misją VITALABO – Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz spełnienie wymagań wszystkich stron zainteresowanych świadczoną przez laboratorium działalności. W oparciu o najnowsze doniesienia w dziedzinie medycyny laboratoryjnej, konsekwentnie dostosowujemy ofertę badań do potrzeb naszych Klientów.

VITALABO Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. to przede wszystkim wykwalifikowany personel posiadający kompetencje do realizacji zadań zawierających się w zakresie działalności medycznego laboratorium diagnostycznego.

Obecny stan zatrudnienia w VITALABO – Laboratoria Medyczne Sp. z o.o.:

86

diagnostów laboratoryjnych, w tym:

3

ze stopniem naukowym doktora nauk medycznych

24

specjalistów diagnostyki laboratoryjnej

2

diagnostów z specjalizacją mikrobiologii medycznej

2

specjalistów laboratoryjnej transfuzjologii medycznej

6

biotechnologów oraz 17 techników analityki medycznej

Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach z zakresu diagnostyki laboratoryjnej oraz samodoskonalenie.

Wyposażenie pomiarowe stosowane w VITALABO Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. posiada certyfikaty CE potwierdzające jego przydatność do wykonywania określonych badań. Analizatory dostosowane są do zakresu usług świadczonych przez Vitalabo Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. i umożliwiają stosowanie nowoczesnych metod analitycznych gwarantujących spełnienie stosownych specyfikacji określonych w procedurach badawczych. Większość oznaczeń wykonywanych w laboratorium VITALABO jest w pełni zautomatyzowana.

Siedziba główna firmy – Laboratorium Centralne –  zlokalizowana jest w Bydgoszczy przy ul. gen. J. Hallera 2E. W Laboratorium Centralnym wdrożyliśmy i wciąż doskonalimy System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm ISO 15189 i ISO 9001. Od 25.09.2018 r. Laboratorium Centralne posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji nr AM 014 w odniesieniu  do wymagań normy PN-EN ISO 15189.  Badania medyczne materiału pochodzenia ludzkiego, do realizacji których PCA potwierdziło kompetencje laboratorium określa dokument „Zakres akredytacji laboratorium medycznego nr AM 014”.

Vitalabo – Laboratoria Medyczne to także 10 oddziałów:

 • Laboratorium w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy
 • Laboratorium w Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT w Toruniu
 • Laboratorium w Przychodni Olkmed w Toruniu
 • Laboratorium w Szpitalu GNS w Nakle
 • Laboratorium w Szpitalu GNS w Szubinie
 • Laboratorium w Brodnicy
 • Laboratorium w Szpitalu GNS w Świeciu
 • Laboratorium we Włocławku
 • Laboratorium w Szpitalu GNS w Wąbrzeźnie
 • Laboratorium w Inowrocławiu